Kuvagalleria
Äitiysvaatepaketti, koot L ja M
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 3 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: L
Paketillinen äitiysvaatteita, joihin sisältyvät:
- Mustat ja erittäin väljät Zaran "tuulihousut", koko L, eivät erityisesti äitiyshousut, mutta menivät minulla sellaisista. 🙂 Materiaali mattaista, ohutta, pehmeää. Kiristysnauhat vyötäisillä ja lahkeensuissa.
- Mustat treenitrikoot, koko L, armeijanvihreä treenipaita, koko M, näitä käytetty parin kk ajan. Merkki Blacc, eli Sportamoren tuotteita.
- Kahdet H&M äitiysfarkut, jotka superihania ja tykättyjä, molemmat kokoa L. Toiset vaaleammat ja suorat/väljät, toiset legginsmäisemmät ja keskisiniset. Näissä muutamia kulutuksia edessä ylhäällä.
- Lindexin äitiystrikoot, paksuhko materiaali, erittäin joustavat, käytin talvella lämpölegginsien tavoin. Koko M tai L, en ihan varma, kun leikkasin kutittavan lapun pois. Väri todellisuudessa salvian vihreä, kuvassa harmaahko.
- Käyttämättömät, ei edes paketista pois otetut, mustat Carriwell-legginsit, koko M.
Myydään pakettina, kaikki kerralla, hintaan 45 e. 🙂 Vanhan Rauman Länsikadulta nouto tai Toridiili. Savuton, eläimetön talous. Pesty aina hajusteettomalla pesuaineella.
Itse olen tyypillisimmin kokoa 38/40, vaikka vaatteesta riippuen voi mennä pienempikin tai sitten isompi koko. Housuista usein isompi.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.4.2026 klo 7.50 ・ Ilmoituksen tunnus: 40769717