Kuvagalleria
Vaatteita Pullip / Blythe / Obitsu ym osa 1
Myydään
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
⭐️ Pullip / Blythe /Obitsu vaatteiden myyntipuu
Mmm
Hintoihin lisätään postikulut, postitus onnistuu Toridiilillä tai kirjeenä/xs-pakettina Postilla tai Matkahuollolla ☺️
Toridiilillä voit tarjota ja kirjoittaa minkä haluaisit ostaa, jos haluat ilman Toridiiliä, niin laita viestiä 💕
(Kirjeenä onnistuu myös alk 2,75e painon mukaan, mutta kirje on omalla vastuulla, koska sillä ei ole seurantaa, toki kuvaan lähettämäni kirjeet ☺️)
Kaikki on ostettu Japanista, Takaran tai Takara Tomyn valmistamia.
Kaikki mahtuvat ainakin Pullipin stock-vartalolle, mahtunevat myös ainakin Takaran Blythelle, Azone Pure Neemo -kropille (ei isobustiset) ja sirobustisille Obitsuille. Jos haluat varmistaa tietyn istuvuuden, laita viestiä niin pääsen mahdollisesti kokeilemaan ko vartalolle ☺️🫶🏻
1. Takara Licca chan vaal pun mekot yht 10e
Saattaa olla hieman kulumaa. Kaikkiin on vaihdettu alkuperäisen tarrakiinnityksen tilalle nepparikiinnitys.
2. Takara Licca chan ym vaatteet yht 6e
Pesty, eriasteista kulumaa.
3. Takara Licca chan kouluasu A 5e (repun vuoksi ei mahdu kirjeenä)
Tarranauhakiinnityksen tilalle vaihdettu nepparikiinnitys. Repun kiinnitystapissa on kulumaa, tappia on liimattu superliimalla.
4. Takara Licca chan kouluasu B 4e
Hieman kulumaa.
5. Licca Castle mekko 6e
Japanilaisen Licca Castle -keräilylinjan asu.
6. Licca Castle kouluasu 7e
Japanilaisen Licca Castle -keräilylinjan asu.
7. Licca Castle mekko 4e
Japanilaisen Licca Castle -keräilylinjan asu.
Pullip Blythe Licca chan Azone Pure Neemo Dal Buyl Obitsu nukke nukenvaate Takara Takara Tomy Japani
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.5.2026 klo 19.10 ・ Ilmoituksen tunnus: 41034891