Kuvagalleria
Gerry Weber y2k embroideried skirt / Ruskea kirjailtu vintage hame
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Väri: Ruskea
Tässä 2000-luvun alun hameessa yhdistyvät laadukkaat materiaalit ja kauniit yksityiskohdat: näyttävä kirjailu ja koristetikkaukset.
Kunto: erinomainen.
Materiaali: hame 100% pellava ja vuori puuvillaa, eli ei joustoa.
Mitat: ks kuvat.
Tyyli: Boho Chic, Cottagecore, Y2K Sophisticated, Artsy Aesthetic, Gorpcore, kevätjuhla, ylioppilasjuhla.
Nopea postitus tai nouto Nokialta tai Tampereen Nekalasta
Katso myös muut kohteeni
Gerry Weber, vintage, hame, kirjailtu, kukkakirjailu, ruskea hame, A-linjainen, 2000-luku, y2k, laadukas, pellavahame, midi-hame, retro, juhlava, boheemi, maanläheinen, vintage skirt, embroideried, floral embroidery, brown skirt, A-line, 2000s fashion, y2k aesthetic, linen blend, midi skirt, boho style, sophisticated, classic, earth tones
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.5.2026 klo 23.49 ・ Ilmoituksen tunnus: 41130480
