Kuvagalleria
Kukirin G3 2025
Myydään
460 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään hyvin palvellut sähköpotkulauta. Ostettu 30.5.2025 ja ajettu vajaa 2tkm. Mittaristossa bugi jonka takia nollaa kilometrit aina n. 500km välein. Muuten toiminut niinkuin pitääkin. Käytetty työmatkoihin ja kalastusreissuihin.
Tangossa ja dekissä hieman kulumaa takaosassa, mutta muuten siistissä kunnossa ja hyvin pidetty. Ei koskaan pesty vedellä ja vältetty sateella ajamista.
Kulkee 80kg kuskin alla 45kmh ja jaksaa vääntää jyrkemmätkin mäet. Saa myös rajoitettua 25kmh. Rangea ajotavasta riippuen itsellä ollut 30-50km. Mukaan saa toisen peilin, kännykkätelineen, laturin ja kaikki alkuperäiset tarvikkeet.
Speksit:
Moottori: 1200 W (maksimivääntö 25 N.m).
Akku: 52 V / 18 Ah (936 Wh)
Renkaat: 10,5 tuuman ilmatäytteiset off-road-renkaat.
Jousitus: Huoltovapaa "Four-arm" TPU-vaimennusjärjestelmä, joka on erittäin kestävä ja sopii epätasaiseen maastoon.
Jarrut: Levyjarrut edessä ja takana + elektroninen jarru.
Valot: 6 valon järjestelmä (ajovalo, takavalo, jarruvalot ja suuntavilkut).
Näyttö: Suuri LED-kosketusnäyttö, josta näkee nopeuden, akun varaustilan ja tilan säädöt.
Maksimikuorma: 120 kg.
Vedenkestävyys: IPX4 (suojattu roiskevedeltä).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.5.2026 klo 12.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 41208938