Kuvagalleria
Saint Laurent YSL College -laukku, musta nahka
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 20 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: YSL
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Nahka
Myydään upea musta Saint Laurent Paris College -laukku hopeanvärisillä ketjuilla ja YSL-logolla.
Laukku on klassinen chevron-tikattu malli, jota voi käyttää sekä olalla että crossbody-tyylisesti. Mukana dustbag sekä aitoustodistus/kuitti.
Kunto on hyvä käytetty kunto. Nahassa ja sisäpuolella näkyy normaalia käytön jälkeä, mutta laukku on yleisilmeeltään siisti ja ryhdikäs. Ketjut, magneettikiinnitys ja logo ovat hyvässä kunnossa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.7.2026 klo 11.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 41318279