Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo on italialainen brändi ja rekisteröity tavaramerkki.Tecnotempo on italialainen brändi, joka yhdistää laadun ja muotoilun jokaisessa kellossa niille, jotka arvostavat ajattoman tyylin.Jokainen malli, korkealaatuisista komponentteista valmistettuna, edustaa täydellistä keskustelua perinteen ja innovoinnin välillä niille, jotka elävät aikaa tyylillä.Tässä huutokaupassa tarjoamme:Tecnotempo Automatic "Noble Time" 100M WR - RAJOITETTU ERÄ 300 KPL -Kellotaulu on kooltaan 40 mm halkaisijaltaan (kellusinnon ohella) ja paksuus noin 12 mm sekä painoa noin 70 gUusi, tagin, laatikon ja 2 vuoden virallinen takuuTecnotempo-kello on valmistettu ensiluokan komponenteista:316L teräsJapan Automatic Movement Seiko nh39 (24 jalokiveä, 41 tuntia tehoreservi maksimilatauksella)Musta taulu hopeisilla käsivarsillaSafiirilasi24 tunnin indikaattoriMusta aito nahkaremmi Made in ItalyRAJOITETTU ERÄ 300 KPL.KiinnitysruuviKellonperä ruuveinKellotaulun halkaisija: 40 mm (ilman kruunua)Kellopaksuus: 12 mmNauhakaulan leveys: 20 mm-18 mmVesitiiviys: 100 metriäTÄRKEÄÄ: kellon pituus soljesta viimeiseen saatavilla olevaan reikään on 20,5 cm (tälle mallille ei ole pidempiä rihmoja)2 vuoden virallinen takuu ja Italia/englannin yleiskäyttöohje, Tecnotempo-laatikkoTavarat pakataan huolellisesti ja lähetetään Italiasta kuriirilla (seurattavissa ja vakuutettu)
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.