Kuvagalleria
(1/5)
Louis Vuitton - saint clould - Käsilaukku
Myydään409 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Condition]Ulkoisesti: on melko käytetty. On joitain naarmuja.Sisäpuoli: on melko käytetty. On joitain naarmuja.Hihnat/kahvat: on melko käytetty. On joitain naarmuja.Kulmat: on melko käytetty. On joitain naarmuja.Metallinen lukkorakenne: on melko käytetty. On joitain naarmuja.Taskut: on melko käytetty. On joitain naarmuja.color: beige, brownstyle: vintagematerial: canvas leathersize: height 23cm, width 24cm, depth 6cmhyväkuntoinen.Series no.9003 V.I.purchased from a brand store in japan.E-700■NoticeTuotteet pakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:llä tai DHL:llä tai FedExillä tilanteen mukaan. Yleensä toimitus kestää noin 3 viikkoa. Tuontiverot, verot ja muut maksut eivät sisälly tuotteen hintaan tai toimituskuluihin. Nämä maksut ovat ostajan vastuulla.Ajoittain maasi tulli tai toimitusyritys saattaa ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse tullimuodollisuuksien suorittamiseksi. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Mikäli et pysty, paketti palautuu minulle, ja uudelleenlähetys aiheuttaa kaksinkertaisen toimituskulun.Kiitos yhteistyöstä.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 41489552 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 15.5.2026 klo 17.47 |