Kuvagalleria
(1/4)
Tuhti W120 peräkärry * 12T KANTAVUUS, VILJALAIDAT, 500 RENKAAT *
Myydään7 530 €
Kuvaus
Ehyt ja siisti Tuhti W120 peräkärry valmiina ajoon!
- Kantavuus 12 000kg
- Viljalaidat
- Viljaluukku
- Renkaat 500/50-17
7530€ sis.alv 25,5% (6000€ alv 0%)
Joustavat osamaksu sekä leasingrahoitukset järjestettävissä kauttamme! Menossa mukana mm: Osuuspankki, Danske Bank, Svea, Aari rahoitus, Proventum, Siemens.
Tarjoamme kuljetuspalvelut ja vaihtokoneet ovat myös tervetulleita.
Asiakaslähtöistä palvelua! Vastaamme mielellämme mahdollisiin lisäkysymyksiin, joko puhelimitse tai sähköpostilla. Yhteydenotot myös iltaisin sekä viikonloppuisin!
Tutustu myös muihin kohteisiin: http://www.jjareena.fi
Seuraa meitä Facebook & Instagram:
* https://m.facebook.com/JJAreenaOy
* https://www.instagram.com/jjareenaoy?igsh=MX...
Tulevat kohteet ovat nähtävillä ensinmäisenä somessa, jotka eivät virallisesti näy vielä myynnissä, joten kerkeät näin nappaamaan omasi sopivan sattuessa kohdalle!
Peräkärry, perävaunu, viljakärry, telikärry, kärry, traktori, traktorit
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 41504503 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 16.5.2026 klo 7.57 |