Kuvagalleria
Vintage 90-luvun y2k Gucci -aurinkolasit GG2413/N/S Optyl
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,70 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Gucci
Sukupuoli: Naiset
Vintage 90-luvun y2k Gucci -aurinkolasit GG2413/N/S Opty
Väri on sammaleenvihreä.
Valmistettu Italiassa
Aurinkolasit toimitetaan alkuperäisessä kotelossa, mutta ilman alkuperäistä mikrokuituliinan koteloa.
Tarkista mitat ja kunto kuvista.
(Viimeinen kuva) Linssit ovat toiminnallisesti hyvässä kunnossa, vaikka sisäpinnan pinnoitteessa on hieman kulumaa, joka näkyy vain silloin, kun aurinkolaseja tarkastellaan läheltä sisäpuolelytä valoa vasten. Tämä on kuitenkin täysin huomaamatonta vastapuolelle, joten lasit näyttävät päässä edelleen erittäin hyviltä ja siisteiltä. Mikä tärkeintä, tämä ei vaikuta näkyvyyteen millään tavalla, vaan näkymä on täysin selkeä ja miellyttävä ilman, että se häiritsee tai rasittaa silmiä.
Huomioithan: Tämä on käytetty tuote. Ole hyvä ja huomioi, että tuotteessa voi olla vähäisiä käytön jälkiä, kuten pientä haalistumista, pieniä tahroja tai kulumaa. Nämä ovat tavanomaisia käytetyille vaatteille eivätkä vaikuta tuotteen käyttöön. Mahdolliset merkittävät viat on mainittu erikseen kuvauksessa tai näkyvät kuvissa.
Huomaathan myös, että tuotteen todellinen väri saattaa hieman poiketa kuvista erilaisista valaistusolosuhteista johtuen.
Lisäksi koot voivat vaihdella eri merkkien välillä. Tarkistathan huolellisesti kuvissa näkyvät mitat varmistaaksesi sopivuuden.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.5.2026 klo 20.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 41659113