Kuvagalleria
Uniikki, käsintehty kukkamekko
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: XL
Tyyppi: Kesämekko
Väri: Punainen
Myydään upea, itse ommeltu kesämekko! Mekko on valmistettu kauniisti laskeutuvasta, punasävyisestä kukkakankaasta, jossa on eläväinen ja naisellinen kuosi. Joustava "OFF LIMITS" -logonauha vyötäröllä tuo asuun modernia ja urheilullista särmää sekä takaa mukavan istuvuuden.
Mekossa on ohuet olkaimet ja V-pääntie. Helmassa on kauniit, aaltomaiset rullapäärmykset, jotka tuovat kokonaisuuteen keveyttä. Mekko on vuorattu punaisella kankaalla, joten se ei ole läpinäkyvä. Tämä on täydellinen valinta kesän juhliin, rannalle tai kaupungille!
Kunto: Erinomainen, uudenveroinen (itse tehty).
Materiaali: Kevyt ja vilpoisa kangas (todennäköisesti polyesteri/viskoosi), joustava kuminauha vyötäröllä.
Mitat:
Kainalo-kainalo: n. 50 cm
Olka-helma: n. 100 cm
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.5.2026 klo 6.29 ・ Ilmoituksen tunnus: 41684505
