Kuvagalleria
(1/5)
Gucci - GG canvas charm sherry line - Käsilaukku
Myydään410 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Condition]Ulko: käytetty melko paljon. On muutama naarmu ja pieni repeämä reunan reunoissa.Sisä: käytetty melko paljon. On joitakin naarmuja.Hihna/kahvat: käytetty melko paljon. On joitakin naarmuja.Kulmat: käytetty melko paljon. On joitakin naarmuja.Metalli-varaosa: käytetty melko paljon. On joitakin naarmuja.Taskut: käytetty melko paljon. On joitakin naarmuja.väri: beige, ruskeatyyli: vintagemateriaali: canvas nahkakoko: korkeus 22 cm, leveys 28 cm, syvyys 15 cmhyväkuntoinen.Sarjan numero 137396 002404ostettu brändiliikkeestä Japanista.E-704■HuomautusTuote pakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:llä tai DHL:n tai FedExin kautta tilanteen mukaan. Yleensä toimitus kestää noin 3 viikkoa. Tuontiverot, verot ja muut maksut eivät sisälly kohteen hintaan tai toimituskuluihin. Nämä maksut ovat ostajan vastuulla.Joskus maasi tulli tai toimitusyritys saattaa ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse tulliselvityksen vuoksi. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Jos et voi, paketti palautuu minulle, ja uudelleenlähetys aiheuttaa kaksinkertaisen toimituskulun.Kiitos yhteistyöstä.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 41723392 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 20.5.2026 klo 15.16 |