Kuvagalleria
WANHOJEN MEKKO
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 12,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Istuvuus: Normaali kokoon nähden
Koko: XS
Merkki: & Other Stories
Tyyppi: Ilta- tai juhlapuku
Materiaali: Sametti
Väri: Musta
HUOM! Kuvaukseen listattu merkki ei pidä paikkaansa. Mekko on ostettu iltapuku outletista eikä Torilla ole sellaista vaihtoehtoa. Mekko ei myöskään ole kokonaan sametista, vaan sisäpuoli on.
Olen itse 165cm pitkä ja mekko oli hieman liian pitkä, vaikka käytin vannehametta. Toisinaan, en käyttänyt korkoja tanssiessa.
Kahdessa ensimmäisessä kuvassa minulla on vannehame mekon alla.
Mekon saa takaa kiinni vetoketjulla sekä naruja voi kiristää. Vetoketjun yläpuolella on silmukka, mutta haka oli irronnut jo ostaessa. Tämä ei kuitenkaan tuottanut mitään hankaluuksia ja vetoketju pysyi hyvin kiinni. Haka on tallella, jos sen tahtoo ommella kiinni. (Katso viimeiset kuvat)
Vastaan mielelläni kysymyksiin ja voin lähettää lisää kuvia tarvittaessa! Hinta on myös neuvoteltavissa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.5.2026 klo 20.48 ・ Ilmoituksen tunnus: 41739981