Targus DOCK180 DV4K telakointiasema (ReUsed)
129,00 €
(102,79 € ALV0%)
Käytetty | Takuu 24 kk
Targus DOCK180 DV4K -telakointiasema muuntaa kannettavasi suorituskykyiseksi työasemaksi, ja mahdollistaa kahden ulkoisen 4K-näytön kytkemisen. Telakointiasemassa on LAN- ja USB-liitännät, ja lisäksi se tukee 60 W latausta USB-C-portin välityksellä.
Targus DOCK180 DV4K -telakointiaseman avulla muunnat kannettavasi monipuoliseksi ja kattavaksi multimediajärjestelmäksi. Telakointiasemassa on DisplayLink DL6950 -siru ja kaksi DisplayPort-lähtöä, jotka tarjoavat tuen kahdelle näytölle samanaikaisesti 4K 2160p -resoluutiolla ja p60 24bb -väreillä. Lisäksi laitteessa on kaksi HDMI-liitäntää, ja voitkin yhdistää kannettavaasi kerralla jopa kolme näyttöä. Yhdistä lisälaitteet USB 3.0 -porttien välityksellä, lataa älypuhelimesi nopeasti ja hyödynnä Gigabit LAN -portin tarjoamaa nopeaa langallista verkkoyhteyttä. Telakointiasema tarjoaa kaikki nämä ominaisuudet vain yhden USB-C-kaapelin avulla.
Kannettavan lataus ja jalustaominaisuus
Telakointiasema tukee 60 W USB-C Power Delivery -ominaisuutta, jonka ansiosta se lataa kytketyn kannettavan akkua. Telakointiasema on suunniteltu toimimaan kannettavan jalustana, ja se kohottaa kannettavaa paremman työskentelyergonomian ja jäähdytyksen saavuttamiseksi.
Ominaisuudet:
– Yhteensopivuus: Windows 10, Mac O/S
– Thunderbolt 3 -yhteensopiva
– Tuki kahdelle 4K Ultra HD -näytölle kahden DisplayPort (DP 1.2a)- ja kahden HDMI (HDMI 2.0) -portin välityksellä
– DisplayLink DL 6950 -siruteknologia
– USB-C Power Delivery -lataus (enintään 60 W)
– Integroitu 5.1-kanavainen ääni (DisplayPort- ja HDMI-porttien välityksellä)
– USB-C-portti (kytkemiseen)
– USB-C 3.1 Gen 1 -portti (5Gbps) lisälaitteille
– Neljä USB-A 3.0 -porttia lisälaitteille (yhdessä pikalataustuki)
– Gigabit Ethernet -portti
– 3,5 mm yhdistelmäliitäntä (tulo/lähtö) mikrofoneille, kaiuttimille ja kuulokkeille
– Standardin mukainen lukkopaikka
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.