Kuvagalleria
(1/5)
Louis Vuitton - Bucket - Käsilaukku
Myydään431 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Condition]Ulkoa: sitä on käytetty melko runsaasti. Siinä on joitakin naarmuja.Sisäpuoli: sitä on käytetty melko runsaasti. Siinä on joitakin naarmuja.Hihna/kahvat: niitä on käytetty melko runsaasti. Siinä on joitakin naarmuja.Kulmat: niitä on käytetty melko runsaasti. Siinä on joitakin naarmuja.Metalliosat: niitä on käytetty melko runsaasti. Siinä on joitakin naarmuja.Taskut: niitä on käytetty melko runsaasti. Siinä on joitakin naarmuja.väri: beige, ruskeatyyli: vintagemateriaali: canvas nahkakoko: korkeus 26cm, leveys 24cm, syvyys 16cmhyväkuntoinen.Sarjanumero VI0012Ostettu brändikaupastä Japanista.O-1820■IlmoitusTuote pakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:n tai DHL:n tai FedExin kautta tilanteen mukaan. Tavallinen toimitusaika on noin 3 viikkoa. Tullimaksut, verot ja muut maksut eivät sisälly tuotteen hintaan tai toimituskuluihin. Nämä kulut ovat ostajan vastuulla.Johtuen joskus, maasi tullit tai toimitusyritys voivat ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse tullien selvittämiseksi. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Jos et voi, paketti palautetaan minulle, ja uudelleenlähetys aiheuttaa kaksinkertaiset toimituskulut.Kiitos yhteistyöstä.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 41815805 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 22.5.2026 klo 18.24 |