HUGO BOSS 1323 003 kehykset, miesten, mustat, omien vahvuuksien teettäjälle
Myydään20 €
Kuvaus
Klassiset, taatusti aidot Bossin asetaattikehykset omien vahvuuksien teettäjälle. Käytetty pari, jonkun toisen vahvuuksilla eli vaatii uudet linssit. Siisti kunto, ulkopuolinen ei huomaa käytetyiksi kun nämä on päässä.
Linssin leveys on 54 mm ja väli / nenäsilta 18 mm. Aisan pituus on merkinnän mukaan 145 mm, tällä hetkellä säädetty vähän lyhyemmäksi mutta tietysti uudelleen säädettävissä.
Kokonaisleveys edestä on noin 139 mm ja korkeus 44 mm. Sisämitta sangasta sankaan n. 138 mm, eli normaali suhtkoht reilu miesten koko. Mainitaan vielä, että mallinuken päänympärys on 55 cm, eli aika pieni, joten lasit näyttävät sen päällä isommilta kuin usemmilla aikuisilla.
Näihin ei tule koteloa mukaan, pelkät kehykset.
Palautusoikeus 14 vrk jos esim. koko tai malli ei olekaan passeli. (Alkup. kunnossa. Palauttaja maksaa palautuspostikulut.)
Postitus 5 euroa.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.