Kuvagalleria
(1/5)
Lindberg&Sons - Diamond Collection - SK17H029 - Miehet - 2020-
Myydään1 109 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Lindberg&Sons timanttinen skeletto automaattikello- ruostumattomasta teräksestä valmistettu kotelo IP-kulta- automaattinen koneisto- yksi timantti kohdassa 12- päivämäärän näyttö- päivän ja päivämäärän näyttö- 24 tunnin näyttö- kotelon halkaisija noin 44 mm ilman kruunua- hehkuvat osoittimet- vesitiivis 5 ATM- metallinen ranneke IP-kulta, perhoslukollakello on käyttämätön.erinomainen kunto, käyttämättövalokuvat ovat osa kuvaustavakuutettu toimitus sisältyy
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 41859341 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 23.5.2026 klo 16.54 |
