Kuvagalleria
Softshell-takki (8848 Altitude) ja kuoritakki (Seppälä) 140cm
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Koko: 140
Sukupuoli: Unisex
Väri: Vihreä
Myydään settinä kaksi takkia (koko noin 140cm) välikauteen. Molemmissa jotain pientä jälkeä tai puutetta. Edelleen kuitenkin oikein käyttökelpoiset ja yleisilmeeltään siistit takit.
8848 Altitude - softshell-takki, koko 140cm. Paljon käytetty, joten kulumaa ja pientä jälkeä löytyy mm. hihansuista ja kaluksesta. Väri on osittain hiukan haalistunut. Yleisilmeeltään kuitenkin vielä ihan käyttökelpoinen takki. Vetoketjut toimii ja nepparit pitää hupun hyvin kiinni. Tarkemmin syynäämällä löytyy pientä moitittavaa, mutta pienet viat ja puutteet on huomioitu hinnassa. Väri on sellainen maaston-/sammaleenvihreä.
Vk-takki (Seppälä Boys Outwear)-mallisto 134/140cm. Siisti ja hyväkuntoinen, vähintäänkin vettähylkivä. Ei mainintaa vedenpitävyydetä, mutta hylkii ainakin hyvin vettä.
Muuten tosi hyvässä kunnossa, mutta ainoa miinus on vetoketju, jota ei saa kokonaan kiinni. Ensimmäisessä kuvassa näkyy mihin asti vetoketjun voi sulkea.
Hp. 6€ yhteensä
Mieluiten nouto Suutarilasta. Myös ToriDiili onnistuu. Huomioithan mainitut pienet puutteet.
Mmm
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 24.5.2026 klo 16.41 ・ Ilmoituksen tunnus: 41888419

