Kuvagalleria
Koko 36 Seppälä - Nätit lyhyet ruutushortsit
Myydään
8 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 36
Merkki: Seppälä
Tyyppi: Shortsit
Väri: Sininen
Myydään merkiltä Seppälä koon 36 oikein tummansiniset hennolla ruutukuviolla varustetut shortsit kesämenoihin. Materiaalit ovat viskoosi, polyesteri ja puuvilla. Sanoisin, että nämä vastaavat kokoaan tai ovat vähän pienemmät. Ehkä siis koko XS tai S. Mittoja lisää kuvissa. Nämä ovat ihan tämmöistä kangasta, joka ei hirveästi jousta. Aika pehmeää kangasta, ei jämäkkää, kuten 100-prosenttinen puuvillafarkkukangas.
Kunto on hyvä. Jotain aivan vähäisiä käytönmerkkejä on, aivan todella lievää nyppyä siellä täällä, mutta ei juuri nimeksikään. Ehjät nämä ovat kutakuinkin, joku taskun lanka hiukan alkanut löystyä mutta pääosin nämä ovat ihan kunnossa. Itselleni nämä ovat liian pienet. Joskus nuorena ostin. Nämä ovat kauniin malliset päällä. Naisellisuutta korostavat. Lyhyt malli. Eivät nyt ihan minimikroshortsit mutta lyhyet kuitenkin.
Käytin nuorena hajuvesiä ja pyykkiaineessa oli jotain eteeristä öljyä. Enää en ole vuosiin käyttänyt mitään tuoksuja, mutta näihin on tarttunut jonkin verran vanhoja tuoksujani. Jos olet hajusteyliherkkä, älä osta. Jos käytät hajuvesiä tai hajustettuja pesuaineita, niin tuskin on mitään ongelmaa näissä.
Emme tupakoi, ei lemmikkejä, ei hometalous, ei enää käytössä vahvoja hajusteita.
Katso muutkin upeat ilmoitukseni; niitä on paljon.
Näille nouto Turusta tai postitan ☀️🙏☀️
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 2.6.2026 klo 9.27 ・ Ilmoituksen tunnus: 42074355

