Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo Automatic Diver 2000M, miesten teräksinen 45 mm sukelluskello, rajoitetun version 300 kpl (malli TT.2000SUB.Y) Seiko NH35 automaattikoneistolla, 2000 m vesitiiviys, rasia, paperit ja 2 vuoden takuu, toimitus vakuutettuna.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.