Kuvagalleria
Myydään valmis parturi/kampaamo – avaimet käteen, hyvä asiakaskunta
Myydään
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään toimiva ja siisti parturi/kampaamo Lohjan keskustassa. Liiketila on noin 70 m² ja sisältää 3 asiakastuolia. Vuokra on erittäin edullinen – vain noin 900 €/kk sisältäen sähkön ja veden.
Olen ollut liikkeen omistajana yli 5 vuotta, ja tänä aikana liikkeelle on muodostunut hyvä ja vakituinen asiakaskunta sekä toimiva kassavirta.
Liikkeessä toimii sekä ajanvaraus että ilman ajanvarausta -palvelu. Tällä hetkellä liikkeessä työskentelee kaksi parturia. Toinen työskentelee provisiolla, ja nykyinen työntekijä voi halutessaan jatkaa samassa paikassa uuden omistajan kanssa sopimuksen mukaan.
Laadukkaat kalusteet ja valmis toimiva kokonaisuus uudelle yrittäjälle. Sopii hyvin henkilölle, joka haluaa aloittaa heti ilman suuria investointeja.
Avaimet käteen – voit tulla suoraan töihin.
Jos olet kiinnostunut, ota yhteyttä lisätietoja varten.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 29.5.2026 klo 19.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 42146568
