
Kuvagalleria
Howlin’ beiget kesähousut
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 3,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Tyyppi: Housut
Väri: Beige
Howlin' Tropical Pants.
Erittäin hyvä kunto, ei vikoja tai käytönjälkiä.
Materiaali on 97% puuvillaa, ja mukana 3% elastaania tuomaan joustavuutta. Ohut ja ilmava kesään sopiva kangas seersucker-kudonnalla.
Väri on kerma/vaalea beige, joka taittaa hieman keltaiseen. Väri toistuu parhaiten lähikuvissa.
Koko M, normaali istuvuus. Vyötäröllä kuminauha ja kiristysnaru. Istuu hyvin n. 30-32" vyötärölle. Kropattu lahje.
Mitat:
- vyötärö: 36cm (venyy)
- lahkeensuu: 19,5cm
- lahkeen sisäpituus: 64,5cm
Valmistettu Belgiassa 🇧🇪 Howlin':n "Made in Belgium" -tuotteet on valmistettu paikallisilla tehtailla pienissä erissä ja laadukkaasti.
Savuton ja hajusteeton koti. Taloudessa asustaa kaksi kania - huomioithan mahdolliset allergiat. Pesen ja harjaan vaatteet aina ennen lähetystä, mutta vaatteessa voi silti olla pieniä karvoja.
Myynnissä myös muualla.
Hakusanat: Howlin', seersucker, Norse Projects, Our Legacy, De Bonne Facture, Drake's, A.P.C., Oliver Spencer, Folk, A Kind of Guise, Dries van Noten, Officine Générale, Ami Paris
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.5.2026 klo 9.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 42158042