
Kuvagalleria
Escada kaunis kesäbleiseri Nizzasta 36
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 10,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Koko: 36
Merkki: ESCADA
Vaatepaljouden vuoksi myyntiin ihana uniikkikappale: laadukas Escadan jakku / juhlableiseri / bleiseri.
Ostettu muutama vuosi sitten Nizzan Galeries Lafayette :sta. Käytetty muutamissa kesäjuhlissa, erittäin siistissä kunnossa seuraavalle omistajalle!
Koko 36, normaali istuvuus, ei mikään superpieni. Olen itse noin 38, ja jakku menee just nätisti kiinni. Kainalomitta 47cm, pituus 65cm, hiukan vajaamittaiset hihat 55cm.
Bleiserissä on mielettömän upea materiaali (villan, pellavan ja silkin sekoitus - ks. tarkemmat tiedot valokuvissa), kaunis ja ajattoman klassinen leikkaus sekä supernätti Rivieran vaaleansininen väri. Täydellinen valkoisten farkkujen tai shortsien kanssa!
Jakkua saa tulla sovittamaan ennen ostopäätöstä.
Nouto Paloheinästä / Helsingin keskustasta tai toimitus postitse 8,90e / Toridiilinä.
Katso myös muut myynti-ilmoitukseni - myynnissä on paljon uudenveroisia ja uusia vaatteita sekä asusteita.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.5.2026 klo 16.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 42221915