Kuvagalleria
Nanso siniharmaa kuvioitu tunika / pitkä pusero, koko S (pieni reikä edessä)
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Koko: S
Merkki: Nanso
Tyyppi: Paita
Väri: Sininen
Myydään Nanson pitempi naisten pusero / tunika koossa S. Puserossa on siniharmaa pohjaväri ja valkoinen, abstrakti kuosikuvio. Malli on suoralinjainen ja siinä on pyöreä pääntie. Erittäin mukava ja pehmeä materiaali: puuvilla, modaali ja elastaani.
Vaate on edelleen tosi siisti ja kuosi on nätti. Edessä on kuitenkin yksi aivan pieni reikä, ja joissain saumoissa on aavistus kulumaa. Viat huomioitu hinnassa. Sopii loistavasti esimerkiksi arkeen leggingsien kanssa tai vaikkapa kotiasuksi. Myyn, koska on itselleni liian iso.
Mitat:
olka-olka 40 cm
kainalo-kainalo 47 cm
olka-hiha 56 cm
olka-helma 72 cm
Hakusanat: nanso nanson nansoa paita paidan pitkä pusero puseron tunika tunikan trikoomekko mekko mekon modaali puuvilla kotimainen suomalainen suomi design suomidesign suomidesing graafinen siniharmaa harmaa sininen abstrakti kuvioitu kuosillinen siisti oloasu arkimekko rento mukava vintage retro korjattavaksi koko s koko 36 koko 38
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.6.2026 klo 12.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 42382816