Kuvagalleria
Uniikki helmikirjailtu hääpuku (koko M)
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,65 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Väri: Valkoinen
Myydään yksissä häissä tanssittu Lilly-merkin häämekko / morsiuspuku. Koko M, väri Cool Ivory. Ostettu Lillyn liikkeestä Saksan Stuttgartissa. Toista samanlaista ei tule vastaan!
Topatussa yläosassa kaunis helmikirjailu & pienet hihat. Takana nyöritys, jonka avulla kokoa mahdollista säätää. Helmassa laahus, jossa rannelenkki. Laahuksen saa myös solmittua ylös esim. tanssin ajaksi.
Ammattilaisella lyhennetty 166 cm morsiamelle (156 cm + 10 cm korot). Pesetetty ja säilytetty pukupussissa häiden jälkeen.
Ainoat moitteet:
💮 Laahuksen sisäpuolella muutama vaalea tahra, jotka tulleet kankaan osuessa maahan. Eivät näy ulospäin.
💮 Kainaloissa haaleaa värjäymää.
💮 Oikeassa olkaimessa helmikirjailut hieman purkautuneet, mutta helppo korjata.
Hintapyyntö 78 euroa.
Toimitustapoina nouto Tampereen Tammelasta tai postitus, jolloin ostaja maksaa postikulut.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 9.6.2026 klo 11.27 ・ Ilmoituksen tunnus: 42482243

