
Kuvagalleria
Upea Seppälän vuorillinen kesämekko koko 34
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Istuvuus: Normaali kokoon nähden
Koko: 34
Merkki: Seppälä
Tyyppi: Kesämekko
Materiaali: Puuvilla
Väri: Musta
Seppälä Woman -puuvillainen kesämekko (koko 34) mustalla pohjalla, kukkakuosi ja kauniisti levenevä helma. Mekossa on vuorikangas ja hihaton yläosa pyöreällä pääntiellä. Vyötäröllä on kaunis vyö ja sivuilla taskut. Mekkoa on pidetty päällä ainoastaan kerran ennen tätä ilmoitukseen otettua kuvaa. Nyt mekko ei enää mahdu päälle ja on aika myydä tämä upeus eteenpäin. Vyötä on mahdollista vaihtaa. Mekko on aivan valtavan ihana ja laadukas!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.6.2026 klo 10.03 ・ Ilmoituksen tunnus: 42748993
