Kuvagalleria
Only pinkki mekko M
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Merkki: ONLY
Tyyppi: Kesämekko
Materiaali: Puuvilla
Väri: Vaaleanpunainen
Söpö ja tyylikäs ONLY vaaleanpunainen mekko, jossa on mustia yksityiskohtia. Malliltaan tyköistuva ja siinä on kivoja yksityiskohtia, kuten napitus edessä ja käytännölliset taskut sivuilla.
Koko M. Tarkistathan mitat kuvista.
Materiaali 100 % puuvillaa.
Säädettävät olkaimet,jotka saa tarvittaessa irti. Joustava rypytys selkäpuolella parantamassa istuvuutta, koristenapit edessä (napit on vain koristeena).
Erittäin hyväkuntoinen. Ehjä ja tahraton. Mustat yksityiskohdat aavistuksen haalistunut käyttöpesussa. Juuri pesty.
Suloinen lisä vaatekaappiin. Yhdistä vaikka trendikkäästi bootsien kanssa.💕
Katso myös muut vaatteet sivuiltani. Nopea toimitus. 📦⚡️
#only #kesämekko #puuvillamekko #pinkkimekko #kynämekko #pinkdress #summerstyle #vintedsuomi #taskullinenmekko #cute #festivaloutfit #cutecore #cutegirl
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.6.2026 klo 18.31 ・ Ilmoituksen tunnus: 42786187
