Kuvagalleria
Uusi upea 3D pop-up auringonkukka onnittelukortti / kortti kuorella
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Myydään täysin uusi, avaamaton ja laadukas 3D pop-up -onnittelukortti kauniilla auringonkukkakuviolla. Kortti on vielä alkuperäisessä muovikääreessään, ja sen mukana tulee yhteensopiva kirjekuori.
Kun kortin avaa, sisältä nousee esiin upea kolmiulotteinen auringonkukkakori (kuten kuvassa). Kortin alaosassa on siistit viivat omalle tervehdykselle tai onnittelutekstille, sekä valmis teksti "Best wishes for you". Sopii täydellisesti esimerkiksi syntymäpäivälahjan oheen, kesäjuhliin, valmistujaisiin tai kiitoskortiksi!
Tuotetiedot:
• Tyyppi: 3D Pop-up -kortti (立体贺卡)
• Kuvio: Auringonkukka (向日葵)
• Koko suljettuna: n. 15 cm x 10 cm
• Kunto: Täysin uusi ja käyttämättömät (muovissa)
Tarjoan mielelläni pakettialennusta! Jos ostat tämän yhdessä muiden myytävien kohteideni (esim. vaatteet tai sukat) kanssa, voimme sopia kivan yhteishinnan. Laita viestiä!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.9.2026 klo 11.23 ・ Ilmoituksen tunnus: 42827510
