Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo Automatic Diver's 1000M rajoitettu erä, viite TT.1000OC.B, Seiko NH35 automaattikoneistolla, teräsbränd 42 mm, vesitiivis 1000 m, kuminen ranneke, uusi laatikon kanssa, paperit ja kahden vuoden virallinen takuu, rajoitettu 200 kappaleeseen, vuodesta 2020+.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.