Kuvagalleria
Aito Y2K DKNY Jeans musta sifonkitoppi, koko M (S)
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Istuvuus: Normaali kokoon nähden
Koko: M
Tyyppi: Hihaton
Materiaali: Polyesteri
Väri: Musta
Myydään upea, aito 2000-luvun alun (Y2K) musta vähän käytetty DKNY Jeans -hihaton paita / toppi. Vaate on ostettu 00-luvun alussa New Yorkista ja edustaa täydellisesti aikakautensa minimalistista tyyliä. Materiaali on kevyttä, lähes joustamatonta kevyesti kiiltävää läpikuultavaa sifonkia. Samaa materiaalia kauttaaltaan.
Kainalo-kainalo: n.47 cm
Olka-helma pituus: n. 53 cm
Huom! Kangas on lähes joustamatonta, joten tarkistathan mitat ennen ostopäätöstä. Virallinen koko on M, mutta veikkaan, että nykymitoituksella on enemmän S
Eläintalous.
Ainoastaan tori-diilillä tai nouto Lohjalta, jolloin maksutapana mobilepay. Noudossa luovutus vasta kun maksu näkyy. Huom! Ei käteiskauppaa.
akusanat: dkny, dkny jeans, vintage, y2k, 2000-luku, 00-luku, sifonki, hihaton, musta toppi, kesäpaita
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.6.2026 klo 11.06 ・ Ilmoituksen tunnus: 43311274