Kuvagalleria
Asko Charlotte ruokapöytä ja tuolit
Myydään
150 €
Myyjä saa viestin, että haluaisit ostaa tuotteen ToriDiilinä. Voit tehdä ostotarjouksen, jos myyjä aktivoi palvelun.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Myydään kotimainen Kerstin Hörlin-Holmquistin suunnittelema 1970-luvun Asko Charlotte ruokapöytä ja siihen kuuluvat tuolit edullisesti.
Kalusteet ovat ruskeaksi petsattuja ja lakattuja. Tuoleja olemassa kuusi kpl:tta yhteensä. Tuoleissa verhoiltu keltainen istuinosa. Pöytä on pidennettävissä jatkopaloilla, jotka löytyvät pöydän alapuolen säilytystelineestä.
Pöytä on hyvässä kunnossa ja kaikki jatkopalat tallella. Kaikissa tuoleissa verhoilut ovat ehjät. Tuoleissa on hieman iän tuomaa kulumaa ja naarmuja havaittavissa. Neljä tuolia on kunnossa ja kahdessa muussa on reunimmaisen selkäpuolan vaurio. Tuotteet hajuttomia.
Kalusteet myydään ensimmäiselle noutajalle käteismaksulla. Nouto Turun keskustasta.
Kuljetus onnistuu kätevästi sisäpihalta ulko-oven edestä.
Pöydän mittatiedot (ilman pidennysosaa):
Korkeus = 72cm
Leveys = 130 cm
Syvyys = 90 cm
Leveys pidennysosilla = 245 cm
Tuolin mittatiedot
Korkeus = 88 cm
Istuinkorkeus = 43 cm
Leveys = 43 cm
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 24.7.2026 klo 12.46 ・ Ilmoituksen tunnus: 43365752
