Kuvagalleria
USD-keula
Myydään
35 €
Tuotteen kuvaus
Tarpeettomana laittoa vaativa USD-keula.
Oli jonkun sovittamana projekti-Yamaha 125 RD:ssä paikallaan, mutta jäi nyt uuden isomman keulan tieltä ylimääräiseksi.
Samaa keulaa käytetty ilmeisesti Apollo, RX50, Titan ym. kiinankrossit ja sellaisesta ed.omistajan mukaan otettu.
Tarkkaa alkuperää en kuitenkaan tiedä ja sopivuuksien kanssa en voi auttaa eli niitä ei kannata kysellä, mutta tsekkaa mitat:
54mm ulkoputkilla ja ne on 520mm pitkät. Keulan kokonaispituus tuossa kuvan asennossa n. 700-730mm.
24mm ohjausakseli, johon joku sovittanut Yamahaan sopivat laakeripaikat -> nämä vaatii huomiota, vaikuttaa aika hutaistulle swapille, mutta täysin poistettavissa tai korjattavissa.
Stefat myös vuotanut eli laittoon siis.
Lähetys onnistuu + pk. Huom!!!! -> Tulee Matkahuollon 22,80e paketissa ja sen halvemmalla ei liiku, kun tulee mitat pakettikoossa vastaan.
(voin myös vaihtaa johonkin mielenkiintoiseen esim. Nintendo 8-bit NES/retropeleihin ja konsoleihin)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 22.10.2026 klo 20.20 ・ Ilmoituksen tunnus: 43498593