Kuvagalleria
Tecnotempo - Chronograph 100M - "Chrono Viper" Limited Edition - - TT.100G.CVBB
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo Chronograph 100M – ”Chrono Viper” Limited Edition, reference TT.100G.CVBB, 42 mm teräksinen kotelo kvartsiliikkeellä Miyota OS20, musta diali, musta kumiranneke, vedenkestävyys 100 m, uusi laatikon ja papereiden kanssa sekä kahden vuoden takuu.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Sijainti
Myyjän muut ilmoitukset
TAG Heuer - Professional 200m - 962..013 - Miehet - 1990-1999
Victorinox - I.N.O.X. - Swiss Made - Special Clip on Bezel - New - Miehet -
Led Zeppelin - The Complete Album Work Collection Of Led Zeppelin - CD-boksi -
Yritysmyyjä
+316256438142Lähetä viesti| Ilmoituksen tunnus | 43637843 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 4.7.2026 klo 17.27 |
