Kuvagalleria
Harvinainen Vattenfall Vintage-silkkisolmio (Made in Italy)
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Sukupuoli: Miehet
Myydään erittäin uniikki ja laadukas miesten silkkisolmio, joka on teetetty mittatilaustyönä energiayhtiö Vattenfallille. Tämä harvinaisuus on valmistettu Italiassa, joka tunnetaan maailman parhaasta silkkiosaamisestaan.
Solmion keltaisella pohjalla toistuu tyylikäs sininen aaltokuvio, joka symboloi vesivoimaa ja energiaa. Solmion takapuolella on kudottu "Specially designed for Vattenfall" -kangasmerkki sekä materiaalilappu. Värityksensä puolesta tämä sopii loistavasti esimerkiksi Ruotsi-teemaisiin juhliin, yritysedustukseen tai keräilijälle vintage-kokoelmiin!
Materiaali: 100 % silkkiä (100% Silk / Soie / Seide / Zijde)
Valmistusmaa: Italia (Made in Italy)
Värit: Kirkkaankeltainen, sininen, musta
Kunto: Erinomainen / uudenveroinen (ei tahroja, kulumia tai langanvetoja)
Nouto Espoosta tai postitus (ostaja maksaa postikulut). Ota rohkeasti yhteyttä ja kysy lisää! Voidaan myös rakentaa yhdessä useamman tuotteen paketti kerralla. Kulkeutuu myös sovittaessa PK-seudulla.
Mmm
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.7.2026 klo 17.34 ・ Ilmoituksen tunnus: 43843013