Kuvagalleria
Rieker nahkaloaferit koko 43 musta
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 3 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 43
Merkki: Rieker
Tyyppi: Loaferit ja purjehduskengät
Materiaali: Nahka
Myydään tyylikkäät ja laadukkaat Riekerin mustat nahkaloaferit. Kengissä on kaunis krokotiilikuosinen yksityiskohta edessä ja paksumpi, tukeva pohja.
Kokeiltu vain pari kertaa, mutta todettu itselle valitettavasti liian isoiksi. Kunto on siis erinomainen, uudenveroinen! Mukaan tulee alkuperäinen kenkälaatikko.
Merkki: Rieker (Antistress)
Koko: 43 (EUR)
Pohjallisen sisämitta: n. 27,5 cm
Materiaali: Aito nahka (Real leather)
Kunto: Erinomainen (vain sovitettu)
📦 Postitus onnistuu nopeasti! Kysy rohkeasti, jos haluat lisätietoja.
EN:
Selling stylish and high-quality black leather loafers from Rieker. The shoes feature a beautiful croc-embossed detail on the front and a chunky, sturdy sole.
Tried on only a couple of times, but unfortunately too big for me. The condition is excellent, almost like new! Comes with the original shoebox.
Brand: Rieker (Antistress)
Size: 43 (EUR) / 9 (UK)
Insole length: approx. 27.5 cm
Material: Real leather
Condition: Excellent (only tried on)
📦 Fast shipping! Feel free to ask if you have any questions.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 15.7.2026 klo 8.45 ・ Ilmoituksen tunnus: 43957569