Kuvagalleria
Dolce & Gabbana Crystal Embellished Taormina
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 17,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 37
Merkki: Dolce & Gabbana
Tyyppi: Ballerinat
Dolce & Gabbana Crystal Embellished Taormina -pitsiballerinat – Corallo – EU 37 – Uudet
Upeat ja erittäin harvinaiset aidot Dolce & Gabbana Taormina -pitsiballerinat ikonisessa Corallo (korallinpunainen) -sävyssä.
Italiassa käsityönä valmistetuissa ballerinoissa yhdistyvät Dolce & Gabbanan tunnusomainen Taormina-kukkapitsi, hienostunut verkkoyksityiskohta sekä näyttävät käsin kiinnitetyt kristallikoristeet, jotka heijastavat valoa kauniisti ja tekevät kengistä todellisen katseenvangitsijan. Ajaton ja elegantti malli, joka huokuu italialaista ylellisyyttä ja huippuluokan käsityötaitoa.
Ostettu eurooppalainen luksus retailistä.
Alkuperäinen vähittäismyyntihinta: 830€.
Kunto
Uudet – ei koskaan käytetty.
Erinomaisessa, virheettömässä kunnossa. Pohjat ovat täysin puhtaat, pitsi ja kristallikoristeet ovat moitteettomat. Säilytetty huolellisesti alkuperäisessä pakkauksessaan.
Tiedot
* Aito Dolce & Gabbana
* Valmistettu Italiassa
* Koko: EU 37
* Väri: Corallo (korallinpunainen)
* Taormina-kukkapitsinen päällinen
* Näyttävä kristallikoriste
* Nahkavuori
* Nahkapohja
* Slip-on-malli
Mukana
* Alkuperäinen Dolce & Gabbana -laatikko
* Alkuperäinen Dolce & Gabbana -pölypussi
Harvinainen ja haluttu Dolce & Gabbana -malli, jota on yhä vaikeampi löytää etenkin täysin uutena ja alkuperäisen laatikon sekä pölypussin kanssa. Täydellinen valinta juhliin, häihin, keräilijälle tai ylellistä italialaista muotia arvostavalle.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.7.2026 klo 11.58 ・ Ilmoituksen tunnus: 44217271


