Kuvagalleria
Vintage Harlequin Nature Graphics Wolf T-shirt 90s
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: XL
Materiaali: Puuvilla
Väri: Musta
Todella upea ja hyvin haluttu luontopaita 1990-luvulta! Harlequin Nature Graphics t-paita, jossa näyttävä hihoihin ulottuva susi- ja revontuliprintti.
Erityisenä keräilyharvinaisuutena printin alalaidassa Suomen Luonnonsuojeluliiton vanha saimaannorppa-logo eli paita on aikanaan tehty järjestön virallisena tukituotteena.
Koko XL. Tarkistathan mitat kuvista.
100 % puuvillaa, laadukas ja pehmeä.
Valmistettu EU:ssa
Paita on ikäisekseen hyvässä vintagekunnossa. Musta sävy kauniisti hieman haalistunut. Kangas on pehmeää ja sen pinnassa matalaa epäitasuutta. Suden pään alapuolella on pientä haaleaa jälkeä. Olen kahden vaiheilla; kuuluuko se printtiin vai käytönjälkeä. En ole uskaltanut tehdä siihen tahranpoistoa,jos onkin osa printtiä.
Paita on ehjä, puhdas ja huollettu.
Harlequin luontopaidat ovat tällä hetkellä erittäin haluttuja ja Suomen Luonnonsuojeluliiton logolla varustettua versiota tulee vastaan äärimmäisen harvoin. 🐾
Katso myös muut vintagevaatteet sivuiltani. Nopea postitus. 📦⚡️
vintage 90s vintagetshirt wolfshirt naturegraphics harlequin suomenluonnonsuojeluliitto susipaita luontopaita ysäri streetwear retropaita vintagepaita madeineu luonto
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.7.2026 klo 20.58 ・ Ilmoituksen tunnus: 44310006

