Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Locman Ovale Diamond kvartsikello teräksisestä 34 mm koneistolla, hopeanvärinen kellotaulu luonnollisilla timanttiviimeistelyillä, nahkaranneke 21 cm, logoitu kruunu ja solki, mukaan lukevat alkuperäinen laatikko, asiakirjat ja virallinen Locman takuu; uutta.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.