Kuvagalleria
Miesten Sievi nahkakengät, koko 45
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kengän koko: 45
Merkki: Sievi
Tyyppi: Juhlakengät
Materiaali: Nahka
Myydään erittäin mukavat ja laadukkaat kotimaiset Sievi-merkin miesten kävelykengät. Kengät on valmistettu aidosta, pehmeästä mustasta nahasta, ja niissä on tyylikkäät pystysuuntaiset tikkaukset tuomassa ilmettä. Nauhakiinnityksen ansiosta kengät on helppo säätää omaan jalkaan sopivaksi.
Ovh tälläisille kengille 130-170€
Kengissä on Sievin kuuluisa, joustava FlexStep®-iskunvaimennuspohja, joka vähentää jalkoihin ja selkään kohdistuvaa rasitusta. Nämä sopivat erinomaisesti niin siistiin arkikäyttöön, toimistolle kuin kevyiksi juhlakengiksikin.
Kenkien kunto on hyvä ja siisti. Nahka on säännöllisesti huollettuna pitkäikäinen.
Merkki: Sievi
Koko: 45 (pohjan kokomerkintä näkyy kuvassa)
Materiaali: Aito nahka
Väri: Musta
Valmistusmaa: Suomi (Avainlipputuote)
Huomautus ostajalle:
Muutoin erinomaisessa kunnossa mutta toisessa kantapään yläosassa pieni kuluma (nahka puhki). Näkyy erittäin hyvin kuvissa.
Toimitustavat: Nouto Tampere Koivistonkylä tao postitus (ostaja maksaa postikulut). ToriDiili käy mainiosti!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.9.2026 klo 8.11 ・ Ilmoituksen tunnus: 44764253
