
Kuvagalleria
MaxMara villa jakku blazer
Myydään
20 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 40
Merkki: Max Mara
Materiaali: Villa
Väri: Musta
Aurinkoinen tervehdys ja kiva kun löysit ilmoitukseni.
Ajaton huippu klassikko. Villaa. Yksi hakanen puuttuu, ei haittaa käyttöä, hakasen voi lisätä tai poistaa muutkin. Huomioitu hinnassa.
Pidän vaatteistani ja tavaroistani hyvää huolta ja kierrätän itselle tarpeetonta. Hintani ovat edulliset ja valmiiksi tingityt, myyn omia tavaroitani edullisin kirpputorihinnoin. Tuotteiden koot näet ilmoituksesta.
Olen aktiivinen myyjä ja tuote on edelleen saatavilla, vaikka ilmoitus olisikin vanhempi, sillä poistan ilmoituksen myynnin myötä. Osa tuotteista myynnissä myös muualla.
Hinnoittelen edullisin kirpputorihinnoin, sillä minulle tärkeintä on kierrätys, tunnearvoa tavaroilla ei ole. Hyvästä aidosta merkkituotteesta pyydän reilua hintaa. Jos hinta ei miellytä, voit myös esittää JÄRKEVÄN vastatarjouksen. Postitan Postin kautta (seurantakoodi) tai noutaa voi Vantaalta.
En saa alennusta postikuluista, joten älä turhaan tingi niistä. Tarjoan pakkaamisen, ajan, materiaalit ja matkat postiin.
Huomioithan, ettei esim paksumpi neule tule kirjeenä, vaan vaatii paketin.
Laitetaan hyvä hyvillä mielin kiertoon, katsothan myös muut ilmoitukseni.
Hyviä kauppoja toivotteleepi Elli Vantaalta
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 29.7.2026 klo 1.04 ・ Ilmoituksen tunnus: 44799150


