Kuvagalleria
(1/5)
Andersen Furniture A-Shelf seinähylly hopea
Myydään93 €
Kunto: Hyvä
Leveys: 52 cm
A-seinähylly by Andersen on moderni tulkinta perinteisestä Amager-hyllystä. Hylly on valmistettu kierrätetystä teräksestä ja sen avoin rakenne tarjoaa näyttävän säilytystilan koriste-esineille ja arjen pienille aarteille.
Naarmuja. Yleisvaikutelma hyvä.
Väri: Hopea
Leveys: 52 cm
Korkeus: -
Syvyys: 9 cm
Lisätietoja ja lisää kuvia löydät klikkaamalla Mjukin verkkosivuille painamalla nappia ”Osta myyjän sivustolta”. Verkkosivuilta näet myös tuotteen saatavuuden ja voit ostaa huonekalun muutamalla klikkauksella.
Mjukilta löydät pohjoismaiden laajimman valikoiman kiertotalous- ja second hand -huonekaluja saman katon alta.
- Puhdistettuja second hand -huonekaluja
- Kestäviä kiertotalouskalusteita suoraan brändeiltä jopa 80 % edullisemmin
- Nopea kotiinkuljetus ja palautusoikeus
Mjuk-kuljetukset alueilla Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku, Tampere ja muu Uusimaa. Muille alueille kuljetamme Postin kautta. Voit myös säästää toimituskuluissa noutamalla tilauksesi itse varastoltamme Vantaalta.
Selaa koko Tori-kauppamme valikoimaa: https://www.tori.fi/tori-kaupat/mjuk
Instagram: www.instagram.com/mjuk.fi
Selaa koko tuhansien huonekalujen valikoimaamme: https://www.mjuk.com/fi-fi
Hakusanat: tv-taso tv-penkki tv taso mediataso sivupöytä taso senkki
Lisäpalvelut

Mjuk
Karhunkierros 5 01640 Vantaa, Hämevaara, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 10.8.2026 klo 12.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 44860371