
Kuvagalleria
Tyttöjen vaatepaketti suurin osa 158 164 cm
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Koko: 164
Sukupuoli: Tytöt
Väri: Kirjava
Myydään paketti lapselle pieneksi jääneitä vaatteita koot 146 150 152 158 160 164 ja 170 cm. Kaikki vaatteet olisivat edelleen käytössä, jos vain mahtuisivat lapselle päälle. Meillä ei ole lemmikkejä emmekä tupakoi. Kuivausrumpu pyörii ahkerasti :)
Käyttövaatteita, mukana jokunen kaappiin unohtunut ja lähestulkoon uudenveroinen, mutta suurin osa ”vain” ok-kuntoisia. Jotkut rypyssä, silittäminen jää seuraavalle.
Myyntihinta = koko paketin yhteishinta.
Mielellään nouto Korsosta Vantaalta. Voin myös lähettää ToriDiilinä, mutta huom. tulee iso paketti.
Pakettiin tulee seuraavat vaatteet:
1) -2) Kahdet H&M mustat leggingsit 170 cm, kokoaan pienemmät, erittäin hyvä kunto
3) Smiley world lila t-paita 146/152 cm, kokoaan suurempi, kuvio ja teksti edessä
4) Replic pinkki huppari 160 cm, edessä teksti ja iso tasku. Aikoinaan lapsen lempihuppari, laitan mukaan pakettiin kun yleisilme edelleen hyvä. Taskussa aavistus jälkiä taiteen harjoittamisesta, en saa kuvaan näkymään mutta siellä ne ovat. Sivusauma alaresorin kohdalta tulee pikapuoliin kaipaamaan neulaa ja lankaa, kts erillinen kuva.
5) Puma hennon vaaleanpunaiset collegehousut 164 cm, oikeassa lahkeessa ylhäällä pieni jälki, ks erillinen kuva
6) Primark vaaleansininen t-paita 152 cm. Kuvio ja teksti ”LOVE”, sauma kiertää
7) Puma vaaleanharmaat collegehousut 164 cm, oikeassa lahkeessa ylhäällä jälki, ks erillinen kuva
8) vaaleanpunainen Pyhätunturi -huppari koko 146 / 152 cm. Edessä teksti ja vetoketju sekä kaksi taskua
9) R-Cover vaaleansiniset collegehousut koko 150 cm. Läheltä tarkasteltuna useampi osuma, jotka ei tavallisessa pesussa ole lähteneet. Laitan mukaan kun olivat aikanaan tytön lempparihousut ja yleisilme edelleen siisti.
10) Armeijanvihreät collegekankaiset housut, kuminauhavyötärö, kiristysnauha ja reisitaskut. Lahkeensuissa kuminauhat. H&M koko 158 cm
11) Destination beige huppari 158/164 cm, nallekirjailu edessä
12-13) House valkoinen kuviollinen kaksiosainen pyjama, shortsit ja lyhythihainen paita 150 cm. Käytetty paljon
14) R-Cover oranssi pilkullinen mekko. Käytetty vai paristi
15) Beloved armeijanvihreä leggings S-koko, pieni, vastaa noin kokoa 160 cm.
16) Beggin vaaleanvihreä college 158 / 164 cm. Pieni jälki vesiväriä edessä, kt erillinen kuva
17) puutarhakengät 36 vaaleankeltaiset
18) Värikäs huivi,ei ollut käytössä
19) Mustat collegekankaiset shortsit, valkoinen kiristysnauha tekstillä "Stay cool" ja reisitaskut. H&M koko 158 cm
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.7.2026 klo 19.56 ・ Ilmoituksen tunnus: 44885989