Kuvagalleria
UUDET Roberto Botella luksus-kiilakantasandaalit, koko 40 (nahkaa)
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,20 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 40
Tyyppi: Sandaalit
Materiaali: Nahka
Upeat kiilakantasandaalit ovat tänä kesänä muotitietoisten ykkösjuttu! Tästä täysin käyttämättömät, kengät kuin koru suoraan kesän juhliin.Myydään nimekkään Roberto Botella -brändin poikkeuksellisen kauniit, maitokaakaonväriset naisten juhlapistokkaat / remmisandaalit. Kengät ovat täynnä upeita luksusyksityiskohtia ja ne on valmistettu laadukkaasta aidosta nahasta (mokkaa ja käärmekuvioista nahkaa).
Näyttävät design-yksityiskohdat: Materiaali pehmeää ruskeaa mokkanahkaa, jota koristavat aidot käärmekuvioiset nahkaosiot sekä kauniit kuparinväriset pienet niittihelmet. Erikoiset korot: Katseenvangitsijana toimivat upeasti muotoillut kiilakorot, jotka on päällystetty hohtavalla, punotulla kuparinauhalla. Koron sisällä on kaunis, niiteillä koristeltu avoin leikkaus.
Pohja: Sisäpohja on tyylikästä tummaa nahkaa, jota kiertää siisti niititys.
Tarkat mitat: Koko 40, sisäpituus n. 26,5 cm, päkiän leveys (ulkopuolelta mitattuna) n. 8,5 cm
Kannan / kiilakoron korkeus n. 11,5 cm
Kunto: 10/10 (täysin uudet, käyttämättömät ja virheettömät).
Hinta: Vain 49 €!
(Tästä upeat designtuotteet murto-osalla myymälähinnoista).
roberto botella, designkengät, sandaalit, kiilakorot, kiilakantasandaalit, pistokkaat, muulit, mules, mokanahka, käärmenahka, kupari, niitit, juhlakengät, kesäkengät, koko 40, uudet kengät, luksus
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.8.2026 klo 16.49 ・ Ilmoituksen tunnus: 44963998


