Kuvagalleria
Fin Helen / keltainen ”Aalto” / verho, kangas
Myydään
45 €
Myyjä saa viestin, että haluaisit ostaa tuotteen ToriDiilinä. Voit tehdä ostotarjouksen, jos myyjä aktivoi palvelun.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Pituus: 145 cm
Leveys: 135 cm
Fin-Helenin keltavalkoinen, upean kuviollinen verho, reunat käännetty ja ommeltu.
Värit uskomattoman kirkkaat, eikä kankaassa ole virheitä tai haalistumia. Kangas on ehjä. Kankaassa on jonkin verran läikkiä, pääasiassa reunoilla, jotka helposti piilotettavissa. Katso tarkemmin kuvat.
Yleisilmeeltään siisti ja ihastuttava kangas. Suunnittelija Veikko Roininen.
Reilun neliömäinen koko soveltuu loistavasti esimerkiksi pöytäliinaksi, kappaverhoksi tai sisustustyynyjen materiaariksi. Pesty hajusteettomalla pesuaineella. Kankaassa on 4 ja 11 cm päärmeet.
* Mitat: 135 x 145 cm
* Kuntohuomautus: Kankaan sivuissa (hyvin lähellä reunoja) on useampia tahroja, jotka saa helposti piiloon saumanvarojen tai päärmeen sisään. Lisäksi noin 21 cm ja 30 cm päässä reunoista on kahdet pienet tahrat (ks. kuvat).
* Hinta: 45 € (+ mahdolliset paketti- ja postikulut, postin s-paketin hinta 2,20 ja postituskulut 9,90)
* Nouto Espoo/Tampere tai postitus. MMM.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.8.2026 klo 17.17 ・ Ilmoituksen tunnus: 45062013


