Kuvagalleria
Upea Marimekko Myy Piirto Unikko -hame
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,70 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Istuvuus: Normaali kokoon nähden
Koko: M
Merkki: Marimekko
Materiaali: Polyesteri
Väri: Punainen
Kaunis unikko-kuosinen Marimekon vekkihame. Näyttävä A-linjainen hame, jonka upea punainen väri sopii jokaiseen vuodenaikaan, mutta on varmasti parhaimmillaan loppukesän ja syksyn illanvietoissa ja juhlissa. Eikö väri olisikin täydellinen esimerkiksi rapujuhliin? Samalla tämä monikäyttöinen hame olisi erinomainen valinta myös toimistolle. Antaa väriä myös pimeään syksyyn. ❤️
Vähän käytetty ja näyttää melkein kuin uudelta. Hameen vyötärö on erittäin joustava, mikä takaa hyvän istuvuuden erilaisille vartalotyypeille. 😊
Minulla on myynnissä myös muita Marimekon tuotteita, vilkaise ihmeessä niitäkin 🌸
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.8.2026 klo 19.13 ・ Ilmoituksen tunnus: 45382300