Kuvagalleria
(1/5)
vintage-pöytävalaisin
Myydään
40 €
Myyjä ei ole vielä aktivoinut ToriDiiliä. ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu, jolla kotiutat torilöydöt nopeasti ja turvallisesti. Lue lisää
Tuotteen kuvaus
Myydään erittäin kaunis ja persoonallinen vintage-pöytävalaisin. Valaisimen kankaisessa varjostimessa on soikea muotokuvaprintti, joka perustuu ranskalaisen taidemaalarin Jean-Baptiste Greuzen tunnettuun klassikkoteokseen "L'Enfance" (Lapsuus). Reunat on viimeistelty tyylikkäillä ruskeilla ja kultaisilla koristenauhoilla.Valaisimessa on metallinen, kauniisti patinoitunut pronssinvärinen jalka koristeellisilla yksityiskohdilla.
Ikäisekseen normaali, hyvä vintage-kunto. Kangas ja jalka ovat siistit.Toimivuus: Kaikki toimii moitteettomasti (valot syttyvät ja katkaisija toimii).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.8.2026 klo 15.06 ・ Ilmoituksen tunnus: 45409449