Kuvagalleria
Vintage Kaksoset-horoskooppiriipus luonnonkivellä – laadukas koru
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,20 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Sukupuoli: Unisex
Tyylikäs vintage-horoskooppiriipus, jossa on Kaksoset (Gemini) -horoskooppiaihe.
Riipuksessa on kaunis vihreä puoliläpinäkyvä luonnonkivi, johon Kaksosten symboli on upotettu. Kullanvärinen kehys viimeistelee korun elegantin ilmeen.
Koru on ostettu aikoinaan kultasepänliikkeestä lahjaksi, ja se on laadukas koru. Riipuksessa ei kuitenkaan ole näkyviä jalometallileimoja, joten kehyksen metallia ei ole voitu varmistaa.
Kullanvärinen pinta on säilynyt erinomaisesti vuosien ajan ilman näkyvää kulumista, mikä kertoo korun laadukkaasta viimeistelystä.
Kaunis ja persoonallinen koru astrologian ystävälle, keräilijälle tai lahjaksi Kaksoset-horoskoopin alla syntyneelle.
• Horoskooppi: Kaksoset (Gemini)
• Vihreä puoliläpinäkyvä luonnonkivi
• Kullanvärinen metallikehys
• Laadukas viimeistely
• Hyvä vintage-kunto
Katso kuvat – ne ovat osa kuvausta.
Nouto tai postitus.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.8.2026 klo 22.59 ・ Ilmoituksen tunnus: 45492778