Kuvagalleria
Vintage käsilaukku
Myydään
5 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Sukupuoli: Unisex
Ihana Siroma Design (made in Finland) vintageikäinen laukku. Hyvän kokoinen ja tänne mahtuu kännykän, lompakon ja aurinkolasien lisäksi kaikkea muuta. Siitä huolimatta näyttää kuitenkin hyvältä arkilaukulta eikä ole liian iso.
Väri on kerman/luunvalkoinen (ks. kuva vitivalkoisen pyykkikoneen päällä). Kultainen osa sivusta hieman kulunut metallin väriseksi (ks. kuva). Sisältä siisti, vetoketju toimii sekä sulkijamekanismi. Nahka ja nahanpinta ok pieniä kulumia lukuunottamatta (ks. kuvat). Tehty Suomessa. Oletan tämän olevan nahkalaukku, vaikkei siitä ole mitään merkintöjä.
Nouto Janakkalasta, Hämeenlinnasta tai Riihimäeltä. Kulkeutuu Helsingin rautatieasemalle ja Espoon Otaniemeen syyskuusta alkaen omien menojeni mukaan.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.8.2026 klo 17.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 45675468