Kuvagalleria
Miesten vintage-aurinkolasit More (Brad Pitt -tyyli)
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Sukupuoli: Miehet
Myydään upeat miesten vintage-aurinkolasit merkkimerkinnällä "More". Kehyksissä on kaunis kilpikonnakuvio (tortoise) ja tyylikäs kultainen kaksoissilta (double bridge). Erittäin ajaton ja klassinen malli.
Samantyyppisiä retro-aurinkolaseja on nähty usein Hollywood-tähti Brad Pittin yllä, sillä ne edustavat juuri hänen suosimaansa rentoa mutta huoliteltua vintage-ilmettä.
·Kunto: Hyvä vintage-kunto, linsseissä/kehyksissä normaalia pientä käytön jälkeä. Kehykset ovat hieman vinot/epäsymmetriset (tämä on tyypillistä vanhoille laseille, ja optikkoliikkeet voivat yleensä suoristaa ne helposti lämmittämällä
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.8.2026 klo 12.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 45807672


