Kuvagalleria
ISKU sähköpöydän kansilevy + korotuspala (Ergonominen kulmamalli)
Myydään
150 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Syvyys: 110 cm
Korkeus: 80 cm
Leveys: 198 cm
Myydään kotimaisen ISKUn laadukas ja jämäkkä kulmatyöpöydän kansilevy sekä siihen kuuluva näytön korotustaso/palikka. Huom! Myynnissä on vain pelkkä kansi ja korotuspala – sähköjalat ja mekanismit puuttuvat.
Hommaa tähän sähköpöydän runko ja rakenna itsellesi tästä premium-tason työ- tai pelipöytä murto-osalla uuden hinnasta! Kansi on paksua, erittäin kestävää materiaalia ja siinä on tyylikäs, ergonominen kaarevuus.
Mukana tulevan erillisen korotuspalan korkeutta voi säätää, joten saat näytön asetettua juuri itsellesi ergonomisesti oikealle korkeudelle.
Kannen alle voi ruuvata minkä tahansa yleismallisen työpöydän rungon suoraan puuruuveilla.
Pinnan kunto:
Levyssä on normaalia käytön jälkeä ja kulumaa. Jos siitä haluaa aivan täydellisen ja "mintti-kuntoisen", pinta vaatii uudelleenmaalauksen. Materiaali on kuitenkin helppo maalata haluamallaan värillä (esim. tyylikkään mustaksi tai harmaaksi) oman maun mukaan! Maalaus onnistuu lisähintaan.
Mitat:
* Leveys (Pisin takasivu): 198 cm
* Kokonaissyvyys kulman kohdalta: 110 cm
* Sivujen syvyys (kapeat päädyt): 86 cm
Kunto:
Tyydyttävä / Erinomainen aihio tuunaukseen ja DIY-projektiin. Pelkkä levy ja korotuspala.
Toimitus:
Vain nouto. Levy on jämäkkä ja painava, joten otathan tämän huomioon noutoa suunnitellessa.
------------------------------
Hakusanat
#isku #työpöytä #pöytälevy #kulmapöytä #pelipöytä #tietokonepöytä #diy #sähköpöytä #etätyö #toimistokalusteet
Ilmoitus on nyt valmis julkaistavaksi!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.8.2026 klo 13.51 ・ Ilmoituksen tunnus: 46075792