Kuvagalleria
Lotus Minimalist 18692/2 miesten rannekello – sininen kellotaulu, 10 ATM
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 2,70 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Sukupuoli: Miehet
Myydään Lotus Minimalist 18692/2 -miesten rannekello. Tyylikäs teräksinen kello, jossa on näyttävä sininen sunburst-kellotaulu, hopean- ja ruusukullanväriset yksityiskohdat sekä päivämääränäyttö kello kuuden kohdalla.
Kelloon on juuri vaihdettu uusi paristo.
Lotus on espanjalaisen Festina Groupin kellomerkki. Minimalist-malliston 18692/2 on selkeälinjainen analoginen kvartsikello, jossa on japanilainen Miyota-koneisto.
**Ominaisuudet:**
- Merkki: Lotus
- Malli: 18692/2
- Mallisto: Minimalist
- Miesten rannekello
- Analoginen näyttö
- Kvartsikoneisto
- Miyota 2315 -koneisto
- Sininen sunburst-kellotaulu
- Kolme viisaria
- Ruusukullanväriset viisarit ja indeksit
- Päivämääränäyttö kello 6 kohdalla
- Luminoivat viisarit ja tuntimerkinnät
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu ranneke
- Mineraalilasi
- Vesitiiviys: 10 ATM / 100 m
- Taittolukko painikkeilla
- Uusi paristo juuri vaihdettu
**Mitat:**
- Kellotaulun halkaisija ilman kruunua: noin 41 mm
- Kellotaulun halkaisija kruunun kanssa: noin 44 mm
- Rannekkeen pituus ilman kellotaulua: noin 15 cm
- Kellon kokonaispituus ranneke mukaan lukien: noin 21 cm
- Rannekkeen halkaisija: noin 19 mm
Kello on ehjä ja toimiva. Kellossa on käytön jälkiä ja pintanaarmuja. Lasissa on selvästi näkyviä naarmuja, ja myös rungossa sekä teräsrannekkeessa on käytöstä syntynyttä kulumaa. Uusi paristo on juuri asennettu.
Postitus sisältyy hintaan tai −5 e alennus myyntihinnasta noudettaessa.
Katso myös muut ilmoitukseni ja tee tarjous! Kaikissa ilmoituksissani ei ole ilmaista toimitusta, mutta jos ostat useamman tuotteen, voin sisällyttää ilmaisen toimituksen kaikille tuotteille.
**Hakusanat:** Lotus, Lotus 18692, Lotus 18692/2, Minimalist, Lotus Minimalist, miesten kello, miesten rannekello, rannekello, kvartsikello, quartz, Miyota, Miyota 2315, sininen kello, blue dial, sunburst, teräskello, teräsranneke, stainless steel, 10 ATM, 100 m, päivyri
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.8.2026 klo 22.50 ・ Ilmoituksen tunnus: 46120427